Ширина прямокутника 18см що становить 20% довжини знайти довжину периметр та площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Марабаев Гераклид.

Відповідь:

216 см периметр, 1620 см² площа

Покрокове пояснення:

20% - 1/5

18см - це 1/5 довжини

18*5=90 - довжина

Р=(18+90)*2=216(см)

S=18*90=1620 (см²)