Учасники експедиції пройшли 20 км що становить 4/7 маршруту. Яка довжина маршруту учасників

експедичії?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрученко Дмитрий.
20:4=5
5*7=35 це відповідь
Отвечает Мурашкин Влад.

Відповідь:

20/4=5

5*7=35

Покрокове пояснення: