РОЗВЯЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА: 1)У міських спортивних змаганнях взяли участь 600 учнів. З них 28%

змагалися у плаванні, учасники змагань із гімнастики становлять 5/6 від кількості плавців, учасники замагань з бігу- 125% кількості гімнастів, а решту учасників змагалися у стрибках. Скільки учасників змагалося у стрибках? 2) На одному складі було у 3 рази бульше телевізорів, ніж на другому. Після того як з першого складу взяли 20 телевізорів, а на другий привезли 14 телевізорів, то у них стало порівно. Скільки тебевізорів було на складі спочатку? 3) 5-2( х-1) 4) модуль 3-х подвійний модуль =5 Дякую!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Звездина Маша.
Можу допомогти лише з першим
1)600*0.28=168-плавання
2)168:6*5=140-гімнастика
3)140+(140*0.25)=175-біг
4)600-(168+140+175)=117-стрибки