Основи трапеції МСАВ СА=12см, МВ= 18см, висота =11 см. Знайдіть площу трапеції СРОЧНО!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

Ответ:

S = 165 см^2

Пошаговое объяснение:

Площа трапеції дорівнює півсумі основ помноженої на висоту, тобто S = (1/2)*(CA+MB)*висоту = (1/2)*(12+18)*11 = (30*11)/2 = 165 см^2

Отвечает Бадина Александра.

S = (1/2)*(CA+MB)*висоту = (1/2)*(12+18)*11 = (30*11)/2 = 165 см