Обчислити діаметр кола, якщо площа відповідного круга дорівнює 144π см2​


Ответы на вопрос

Отвечает Гильфанова Карина.

Ответ:

\displaystyle \boldsymbol {D=\frac{24\sqrt{\pi } }{\pi } \approx 13.54} см.

ошаговое объяснение:

Площадь круга   πr².

Отсюда найдем диаметр круга:

\displaystyle D=2r=2\sqrt{\frac{S}{\pi } } =2\sqrt{\frac{144}{\pi } } =\frac{2*12}{\sqrt{\pi } } =\frac{24\sqrt{\pi } }{\pi } \approx 13.54 (см)