Складіть рівняння коренем якого є число 4


Ответы на вопрос

Отвечает Тамабаев Тохтар.

Ответ:

Удачі

Пошаговое объяснение:

Корінь це те число, яке є рішенням, у нашому випадку це має бути число 4

х+х=8

2х=8

х=8:2

х=4

20:х=5

х=20:5

х=4

х-4=0

х=0+4

х=4

Отвечает Ардашитов Максим.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

например:8-х=4

х=8-4

х=4