Півсума трьох чисел дорівнює третьому числу, друге чис- ло на 25 % менше від третього, а перше на 4

менше від другого. Знайдіть ці числа. СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Фёдор.

Відповідь:

2   6   8

Покрокове пояснення:

Нехай перше число а

друге b

третє с

Тоді півсума трьох чисел дорівнює третьому числу \frac{a+b+c}{2}=c

друге число на 25 % менше від третього b=0.75c

перше на 4 менше від другого  a=b-4=0.75c-4

Замінимо a i b числами вираженими через с

\frac{0.75c-4+0.75c+c}{2}=c\\ 0.75c-4+0.75c+c=2c\\0.75c+0.75c+c-2c=4\\0.5c=4\\c=8\\b=0.75*8=6\\a=b-4=2