У конкурсі на кращу ілюстрацію творів М. Гоголя на Сорочинському ярмарку — 2019, що відбувся з 20

по 25 серпня, призери отримали винагороду 1 500 грн, що становило 75 % винагороди пере- можця. Яку грошову винагороду отримав пе- реможець конкурсу? Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Янчук Наталя.

Ответ:

75%=1500

100%=?

1500÷75%×100%=20×100=2000

Отвечает Каданина Настя.

Ответ:

2000 грн

Пошаговое объяснение:

75% = 75 : 100 = 0,75

1500 : 0,75 = 2000 (грн) - получил победитель