Василь купує солодощі для святкування дня народження. Звичайна вартість кілограму цукерок складає

90 грн, плитки шоколаду - 30 грн. Скільки заплатить Василь за 1,5 кг цукерок і 4 плитки шоколаду, якщо на шоколад діє знижка -25%?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Мария.

\dfrac{75}{100}(1{,}5 \cdot 90+4 \cdot 30)=\dfrac{3}{4}(60+120)=\dfrac{3}{4} \cdot 180=135.

Відповідь: 135 грн.