ДАЮ 30 БАЛОВ В деякий час кур'єр повинен прибути на місце. Якщо він поїде зi швидкістю 60 км/год,

то при де на годину ранiше, а якщо зі швидкістю 40 км/год, то запiзняться на годину. З якою швидкістю він повинен їхати, щоб прибути вчасно?

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Карина.

Ответ:

50 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 60 - 40 = 20 (км/ч) - разница в скоростях

2) 20 : 2 = 10 (км/ч) - лишняя скорость при 60км/ч и недостающая скорость при 40км/ч

3) 60 - 10 = 50 (км/ч) или 40 + 10 = 50 (км/ч) - скорость с которой должен ехать курьер, чтобы прибыть вовремя

Отвечает Секирский Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60 - 40 = 20 км/год  різниця між швидкістями

1 + 1 = 2 години  весь час, який кур'єр витратить на шлях, якщо приїде раніше і якщо запізниться

20 : 2 = 10 км/год  швидкість, яка складається при тому, що кур'єр приїде раніше і якщо запізниться

60 - 10 = 50 км/год швидкість з якою він повинен їхати , щоб прибути вчасно