Поїзд повинен пройти 1060 км за 14 год. Перші 420 км він йшов зі швидкістю 70 км/год. З якою

швидкістю він повинен їхати решту шляху, щоб прибути в пункт призначення своєчасно?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Макс.
1)   420:70=6(ч) - затратил времени на 420 км
2)   1060 - 420=640(км) - осталось проехать
3)   640:(14-6)=80(км/ч) -  скорость на оставшемся пути