Поїзд повинен проїхати відстань у 800 км. Перші 10 год він рухався зі швидкістю 38 км/год, а потім

збільшив швидкість і решту шляху проїхав за 7 год. З якою швидкістю рухався поїзд решту шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ева.
1)10*38=380(км)-за 10 год.
2)800-380=420(км)-за 7 год
3)420/7=60(км/год)
Відповідь 60 км/год