Если то найдитетам над всеми буквами черточки, то есть типо 10a+b​


Ответы на вопрос

Отвечает Ангриков Тенгис.

Відповідь:      a + b + 2c = 6 .  

Покрокове пояснення:

    ab + ba = c3 ;   розпишемо дану рівність :

  10а + b + 10b + a = 10c + 3 ;

   11a + 11b = 10c + 3 ;

   11( a + b ) = 10c + 3 ;

       a + b = ( 10c + 3 )/11 ;

ліва частина - натур. число , тому права частина - теж натур. число .

Це буде виконуватися , коли  с = 3 .  Отже , a + b = 3  і  с = 3 .

Тому   a + b + 2c = 3 + 3 = 6 .

  В  -  дь : a + b + 2c = 6 .