Завдання 44 Скільки коштують 7 цілих і 5/19 кг бананів, якщо ціна 1 кг бананів становить 5 цілих

і 2/17 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Платон Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

№44

7 5/19 * 5 2/17 = 138/19 * 87/17 = 2346/323 = 7 85/323 грн стільки коштують 7 5/19 кг бананів