Написати рівняння прямої що проходить через точки А(-3;1), В(2;-1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Ефанова Александра.

Ответ:

y=-\dfrac{2x+1}{5}

Пошаговое объяснение:

Загальний вигляд прямої:

\dfrac{x-x_1}{x_2-x_1} =\dfrac{y-y_1}{y_2-y_1}

\dfrac{x+3}{2+3} =\dfrac{y-1}{-1-1}

\dfrac{x+3}{5} =\dfrac{y-1}{-2}

5(y-1)=-2(x+3)\\5y-5=-2x-6\\5y=-2x-1

y=-\dfrac{2x+1}{5}