Ar cipariem 2;3;7;4;6 uzraksti vislielāko skaitli. Cipari nedrīkst atkārtoties.


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Диана.

Ответ:

45 { { = 6 -  \times }^{24 <  = 3 {.3}^{?}  \times \1200{?}{?} } }^{?} .351.2403 \div 5x - 620 \times \frac{?}{?}

  1. росоопрппншрогррпрпмир