9. Sakārto skaitļus, sākot ar mazāko skaitli. a) XXV, IX, LV, VI, DX, XXXII, XVIII, MD, DXI, DCXV

b) LX, DC, MD, CXLI, DI, DX, MCM, CD, CM, CCL, MCI Izstāsti, kā tu veici salīdzināšanu. Срочно помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Маковецкая Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a) XXV  = 20+5 = 25

IX = 9

LV = 50+5 = 55

VI = 6

DX = 500+10 = 510

XXXII = 30+2 = 32

XVIII = 18

MD = 1000+500 = 1500

DXI = 500+11 = 511

DCXV = 500+100+15 = 615

b) LX = 60

DC = 600

MD = 1000+500 = 1500

CXLI = 100+40+1 = 141

DI = 500+1 = 501

DX = 500+10 = 510

MCM = 1000+900 = 1900

CD = 400

CM = 900

CCL = 200+50 = 250

MCI = 1000+100+1 = 1101