Мешканці країни Мумі-Дол мюмлі зібрали 144 кг москви. Восьму частину всієї москви завели в казкову

їдальню, а решту-в дитячий садок. Скільки кілограмів москви мюмлі завели в дитячий садок?

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Ярослав.

1) 144 : 8 = 18 (кг) — в їдальню;

2) 144 - 18 = 126 (кг) — в дитячий садок.

Відповідь: 126 кг моркви завезли в дитячий садок.

Отвечает Орзаев Артем.

Ответ:

126кг

Пошаговое объяснение:

144÷8=18кг

144-18=126кг