За три дні туристи пройшли 75 км. першого дня пройшли 1/3 усього шляху. другого 80% відстані

пройденої першого дня. третього решту. скільки км пройшли туристи за першого дня, і третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.
1)(75*80):100=60 (км) відстань пройдена другого дня
2)15:3*1=5(км) відстань пройдена першого дня
75-65=10(км) відстань пройдена третього дня