Задача 2. 108 кг сіна потрібно коневі на 12 днів, а козі На 36 днів. На скільки вистачить цього

сіна для коня та кози разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Сметанников Данил.

Пошаговое объяснение:

1)108:12=9 (кг) сіна потрібно коневі на 1 день.

2)108:26=3 (кг) сіна потрібно козі на 1 день

3)9+3=12 (кг) сіна тратится в день

4)108:12=9 (дн) вистачить цього сіна