2и 400 кг сіна вистачить для корів на 6 днів,а для овець га 12 днів. на скільки днів вистачить

цього сіна для корів і овець разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Судак Михаил.
2 т 400 кг = 2400 кг
2400:6=400 (кг) сіна з'їдають корови за 1 день
2400:12=200 (кг) сіна з'їдають вівці за 1 день
400+200=600 (кг) сіна з'їдають вівці і корови за 1 день
2400:600=4 (дні)