Коневі на добу дають 16 кг сіна, буряків у 2 рази меньше, ніж сіна, а вівса- у 4 рази більше, ніж

буряків. Скільки кілограмів вівса дають коневі на добу? Скільки всього кілограмів кормів дають коневі на добу?

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Катя.
16/2=8кг буряків
8*4=32кг вівса                       8+32+16=56кг всього 
відповідь 32кг вівсф і всього 56кг