На першій та другій поличці 159 книг , на першій і третій - 166 книг , а на другій і третій -197

книг . Скільки книг на кожній поличці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Филимонов Миша.

Ответ:

20, 40, 10

Пошаговое объяснение:

Перша поличка - х

Друга поличка - 2х

третя поличка - х-10

Сума - 70

рівняння- х+2х+х-10=70

4х=70+10

4х=80

х=80/4

х=20, тоді

на першій поличці - 20

на другій поличці - 20*2=40

на третій поличці - 20-10=10