Перемитр квадрата 36см. Знайти відстань від точки перетину діагоналей квадрата до його сторін

СРОЧНО ПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Верушкина Лера.

Ответ: 4,5 (см)

Пошаговое объяснение:

Периметр квадрата Р = 4а, де а - сторона квадрата , звідси маємо

а = Р/4 = 36/4 = 9 (см)

Точка перетину діагоналей - центр квадрата, тому  точка перетину діагоналей квадрата знаходиться на відстані  9 : 2 = 4,5 см від його сторін