Замініть значення тригонометричного кута на значення функції гострого кута: 1) sin (-305°) 2)

cos (-150°) даю 50 балов, срочно пж

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Пошаговое объяснение:

sin(-305)=-sin(305)=-sin(360-55)=sin55

cos(-150)=-cos(180-30)=-cos30