Знайдіть НСД та НСК чисел 350 і 720


Ответы на вопрос

Отвечает Жижа Павел.

Відповідь:

НСД (350; 720) = 2 • 5 = 10

НСК (350, 720) = 2 • 2 • 2 • 2 • 3 • 3 • 5 • 5 • 7 = 25200

Покрокове пояснення:

НСД
Розкладемо на прості множники 350

350 = 2 • 5 • 5 • 7

Розкладемо на прості множники 720

720 = 2 • 2 • 2 • 2 • 3 • 3 • 5

Виберемо однакові прості множники в обох числах.

2, 5

Знаходимо добуток однакових простих множників :

НСД (350; 720) = 2 • 5 = 10

НСК
Розкладемо на прості множники 350

350 = 2 • 5 • 5 • 7

Розкладемо на прості множники 720

720 = 2 • 2 • 2 • 2 • 3 • 3 • 5

Виберемо в розкладанні меншого числа (350) множники, які не увійшли до розкладання

5, 7

Додамо ці множники у розкладання більшого числа

2, 2, 2, 2, 3, 3, 5, 5, 7

Отриманий результат запишемо у відповідь.

НСК (350, 720) = 2 • 2 • 2 • 2 • 3 • 3 • 5 • 5 • 7 = 25200

Отвечает Дедов Ярослав.

Пошаговое объяснение:

НОД (350; 720) = 10

350 = 2 * 5 * 5 * 7

720 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3 * 3 * 5

НОД (350; 720) = 2 * 5 = 10

НОК (350; 720) = 25200

350 = 2 * 5 * 5 * 7

720 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3 * 3 * 5

НОК (350; 720) = 2 * 2 * 2 * 2 * 3 * 3 * 5 * 5 * 7 = 25200