За два дни турист подалал 51км шляху.першого дня він подалал 4/7ч усього шляху ,а другого на 1/17

частина більше,скільки км шляху залишилось подалати другого дня ?

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Илья.

Ответ:

вотт

Пошаговое объяснение:

1) 4/17 - 1/17 = 3/17 (ч.) - другого дня;

2) 4/17 + 3/17 = 7/17 (ч.) - за два дні.

Відповідь. 7/17 частин.