3. Довжина однієї сторони прямокутника 13 см, а друга сторона цього прямокутника в 5 разів більша.

Знайдіть периметр прямокутника. СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Алёкминская Дарья.

Ответ:

156см

Пошаговое объяснение:

P=(a+b)×2

13×5=65см - 2 сторона прямокутника.

(65+13)×2=156см - периметр прямокутника