три рибалки зловили 156 риб. перший рибалка 3/4 усіх риб,другий рибалка 1/9 від першого,а третя

рибалка-решту.скількиьриб піймав третій рибалка​

Ответы на вопрос

Отвечает Мурашова Катя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 156 :4×3=117 риб - зловив перший

2) 117 :9×1=13 риб - зловив другий

3)117+13 = 130риб - зловили 1 і 2

156 - 130=26 риб - зловив 3й

Отвечает Полякова Катя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:156ділити на 4 = 39

39 помножити на 3 = 117 риби зловив перший рибалка

117 поділити на 9 помножити на 1 = 13 риб зловив 2 рибалка

156-(117+13)=20 риб зловив 3 рибалка