З рядку чисел 108;24456;45680;1356;680;522;1164;924;1440 діляться на 10​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Евгений.

Ответ:

З рядку чисел діляться на 10:

45680, 680, 1440.

відповідь: 45680÷10=4568.

відповідь: 680÷10=68.

відповідь:1440÷10=144.