Скласти числовий вираз й обчисли його значення:до числа5 7/8додали суму чисел-9 1/8 і 4 5/6.


Ответы на вопрос

Отвечает Евсеева Кристина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

5 7/8 + (-9 1/8 + 4 5/6)= 5 7/8 + (-4 7/24)= 4 7/8 - 4 7/24= 7/12