В урнi 5 червоних, 9 синiх i 6 жовтих кульок. Яка ймовiрнiсть того, що навмання взята кулька буде

жовтою?

Ответы на вопрос

Отвечает Двойнина Катя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

У загальному випадку ймовірність навмання взяти жовту кульку дорівнює кількості жовтих кульок, поділеній на загальну кількість кульок:

P(жовта) = кількість жовтих кульок / загальна кількість кульок

Отже, в даному випадку:

P(жовта) = 6 / (5 + 9 + 6) = 6/20 = 3/10 = 0.3

Отже, ймовірність того, що навмання взята кулька буде жовтою, дорівнює 0.3 або 30%.