В урні знаходиться 5 червоних, 9 синіх і 6 жовтих кульок. Яка ймовірність того, що навмання взята

кулька буде жовтою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Керейбаев Толеген.

Ответ:3/10 або 0,3

Пошаговое объяснение:

5+9+6=20 - загальна кількість кульок

6/20=3/10=0,3 - ймовірність того, що навмання взята кулька буде жовтою

Отвечает Павлов Данил.

Ответ: 6/20 = 30%

Пошаговое объяснение:

В урне в общем количестве 20 шариков

Только 6 из которых могут удовлетворить нашу задачу

6/20 = 30%