Помогите плиз от этого зависит моя жизнь учёба!!!Задача!!! До свята надули 879 повітряних

кульок:червоних,жовтих,синіх.Червоних і жовтих кульок було 364,жовтих і синіх 756.Скільки надули червонх,жовтих і синіх окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Малина Ольга.
1) 879-364=515 (к.) - синих
2) 879-756=123 (к.) - червоных
3) 879-(515+123)=241 (к.) - жёлтых.

проверка:
123+241+515=879

Ответ: 515 синих, 123 червоных, 241 жёлтых.