У П'ятачка було 12 червоних кульок синіх у 2 рази меньше ніж червоних а зелених на 5 більше ніж

синіх.Скільки повітряних кульок було в П'ятачка​

Ответы на вопрос

Отвечает Зяблицев Данил.

Дано:

Червоних: 12 к.

Синіх: у 2 р менше ніж червоних

Зелених:на 5 більше ніж синіх

Розв`язання

1) 12:2 = 6 (к.) - синіх кульок;

2) 6 + 5 = 11 (к.) - синіх кульок

3) 12+6+11 = 29 (к. ) - всього кульок

Відповідь: 29 повітряних кульок було в П'ятачка​.