Артем готувався до змагань з велоспорту. За 4 год він проїхав 45760м . Скільки метрів Артем подолає

за 3 год , якщо рухатиметься з тією самою швидкістю

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

Ответ:

34320 м за 3 часа

Пошаговое объяснение:

4 ч = 14 400 сек

V=45760/14 400=3,1(7)

3 ч=10 800 сек

S=10800*3,1(7)=34320 м