Якщо радіус і висота конуса відповідно дорівнюють 2 см і 3 см, то об'єм конуса дорівнює:​


Ответы на вопрос

Отвечает Малая Ирина.

Відповідь: 4 см²

Пояснення:

Об'єм конуса рівний одній третій добутку площі його основи на висоту.
Дано: R =2см, h=3 см
Знайти : V-?
Рішення:
V=\frac{1}{3}\pi R^2h =\frac{1*2^2*3}{3}=4(cм²)