За 3 год автомобіль проїхав 232,2 км. Який шлях подолає автомобіль за 5 год, якщо рухатиметься з

тією самою швидкістю? Учитель сказал решить ревнянням..​

Ответы на вопрос

Отвечает Шамгалиев Айбек.

Відповідь: за 5 годин автомобіль подолає 387 км.

Покрокове пояснення:

нехай за 5 год автомобіль проїде х км.

Швидкість на обох проміжках однакова.

Складемо рівняння:

232,2:3=х:5

х=(5*232,2) : 3 = 387 (км)