35500+(74940-70980):15 ответ срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Хаслер Анастасия.

Ответ:

35764

Пошаговое объяснение:

перша дія в дужках 3960

35500+3960÷15

друга дія ділення 264

35500+264 = 35764

Отвечает Сергиевич Валерия.

Спочатку виконаємо дію всередині дужок:

74940 - 70980 = 3960

Потім поділимо це число на 15:

3960 ÷ 15 = 264

Тепер, підставляючи цей результат, можемо продовжити вираз:

35500 + 264 = 35764

Отже, вираз 35500+(74940-70980):15 дорівнює 35764.