Знайдіть периметр трикутника, якщо одна його сторона 5 5/8 см друга - на 3 2/8 см більша за першу а

третя 1 1/8 менша від другої. дам 50 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусаченко Макс.

Ответ:

Щоб знайти периметр трикутника, потрібно додати довжини всіх його сторінок.

Дано, що перша сторона дорівнює 5 5/8 см, друга - на 3 2/8 більше за першу, тобто:

5 5/8 см + 3 2/8 см = 8 7/8 см

Третя сторона менша на 1 1/8 см від другої, тому третя сторона дорівнює:

(8 7/8 см) - 1 1/8 см = 7 6/8 см

Тепер потрібно додати довжини всіх сторінок:

5 5/8 см + 8 7/8 см + 7 6/8 см = 21 4/8 см

Спрощуємо дроби та складаємо числа:

21 4/8 см = 21,5 см

Отже, периметр трикутника дорівнює 21,5 см.

Пошаговое объяснение: