Микита прочитав 360 сторінок, що становить 5/6 книжки. Скільки всього сторінок у книжці?


Ответы на вопрос

Отвечает Фіда Сергій.

Ответ:

432

Пошаговое объяснение:

360:5*6=432

360:5=350:5=70+10:5=72

72*6=70*6=420+6*2=432