50 БАЛЛОВ ТОЛЬКО ОТВЕТ Коли температура повітря знижується до -40°C. то температура тіла песця

дорівнює +38°С, а температура тіла куріпки дорівнює +43°С. На скільки градусів температура тіла песця і на скільки температура тіла куріпки вища за температуру повітря?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Николай.

Пошаговое объяснение:

1) 38 - (-40) = 38 + 40 = 78 (°С) - выше температура тела песца температуры воздуха

2) 43 - (-40) = 43 + 40 = 83 (°С) - выше температура тела куропатки температуры воздуха