Bein.pptx. Ха Сьогодні Периметр квадратної ділянки для огiркiв 12м. Знайди периметр прямокутної

ділянки для картоплі, якщо її довжина 8м. Рпр= ? м No 3 8M P кв. = 12м​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Алексей.

Відповідь:

периметр прямокутної ділянки для картоплі складає 20 м.

Покрокове пояснення:

Периметр квадратної ділянки для огірків складає 12 м, оскільки для квадрата всі сторони мають однакову довжину:

perimeter_of_square = 4 * side_length = 12 м

де side_length - довжина сторони квадрата.

Розв'язуючи це рівняння, знаходимо:

side_length = 3 м

Тоді ширина прямокутної ділянки для картоплі може бути знайдена, використовуючи формулу:

width = side_length * 2/3

де 2/3 - це відношення ширини прямокутника до довжини (взагалі, це відношення використовується для побудови прямокутників, щоб отримати більш рівномірне розподіл земельної ділянки). Підставляючи відомі значення, отримуємо:

width = 3 м * 2/3 = 2 м

Тоді периметр прямокутної ділянки для картоплі можна знайти за допомогою формули:

perimeter_of_rectangle = 2 * (length + width)

де length - довжина прямокутника. Підставляючи відомі значення, отримуємо:

perimeter_of_rectangle = 2 * (8 м + 2 м) = 20 м

Отже, периметр прямокутної ділянки для картоплі складає 20 м.