Водій таксі до обіду наїздив 280 км, а після обіду 200 км. Його робочий день триває 8 год. Скільки

годин працював водій до обіду і скільки годин після обіду. якщо він рухався з однаковою швидкістю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дудник Марьяна.

Пошаговое объяснение:1) 280+200=480(км)- всього проїхав за день

                                             2)480:8=60(км/год)-швидкість

                                              3)280:60=4.6666(год)-до обіду

                                               4)200:60=3.3333(год)-після обіду