4. На скільки число -6,8 бiльше за число -11,2? A. 18. Б. 4,4. B. 19. г.5,4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Куртев Игорь.

Ответ:

Правильна відповідь Б) 4.4

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти різницю між числами -6,8 та -11,2, потрібно від числа -6,8 відняти число -11,2:

-6,8 - (-11,2) = -6,8 + 11,2 = 4,4

Тому число -6,8 більше за число -11,2 на 4,4. Відповідь: Б. 4,4.