Оператор набрав на комп'ютері 60 сторінок. За перший день було виконано 35% усієї роботи. Обсяг

роботи виконаною за 1 день, становить 70% роботи виконаної за 2 день. Скільки сторінок було набрано на 3 день?

Ответы на вопрос

Отвечает Антонян Артур.

Ответ:

9 Листів

Пошаговое объяснение:

1) (60*35)/100=21 листів на перший день

2) (21*100)/70=30 листів за другий день

3)60-(21+30)=9 - за третій день

Ответ: 9 листів