Множення раціональних чисел 1) - 9.52 2) 0,7 * (-4,7) 3) 27 * (-11)Помогите пожалуйста! решениям

полным!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Косячко Диана.

Ответ:

1)

2)0,7×(-4,7)=-0,7×4,7=3,29

3)27×(-11)=-27×11=297

Як легко множити на 11 переше число пишемо так 2 7 після цього 2+7=9 пишемо 9 між ними 297 виходить

Пошаговое объяснение:

перше не зрозуміла