Розв'язати задачі за допомогою рівнянь. 2. Для засолювання огірків потрібно 35 л розсолу, причому

солі потрібно у 9 разів менше, ніж води. Скільки потрібно взяти солі і скільки води, щоб одержати розчин потрiбноï концентраці​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербаков Максим.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Вода   - 9х (л)

Сіль     - х (л)      а усього росолу 35л

9х+х =35

10х = 35

х= 35:10

х =3,5 (л)  - це сіль

а води потрібно 9× 3,5 = 31,5л

Отвечает Семенова Евгения.

Пошаговое объяснение:

Соли = х кг

Воды = 9х л

х + 9х = 35

10х = 35

х = 35 : 10

х = 3,5

Соли = (х) = 3,5 кг

Воды = (9х) = 9 * 3,5 = 31,5 л