У рівнянні 4х=-16 корінь рівняння знаходимо так а x=4:(-16)бx=4+16в x= -16:4г x=-16-4​


Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Юлия.

Ответ:

У рівнянні 4х = -16, щоб знайти значення x, спочатку необхідно розділити обидві сторони на 4, щоб отримати:

x = -16/4

Далі ми можемо спростити цю дробову дію:

x = -4

Отже, розв'язком рівняння 4х = -16 є x = -4. Відповідь: а) x = 4 : (-16) - невірно. б) x = 4 + 16 - невірно. в) x = -16 : 4 - невірно. г) x = -16 - 4 - невірно.