Обчислити: 1) -12*9; 2) 13*(-10); 3) -8*(-9); 4) -4*(-4); 5) -5*(-5)*(-5); 6) -800:20; 7) 72:

(-12); 8)-305:(-10). 2. Розкрити дужки та звести подібні доданки: а) 10(3Х-2)-4(-5+2Х); б) -4(8Х-11)-3(7-Х). 3. Розв'яжіть рівняння: а)Х*1,9=-15,2; б) -256:Х=-8. 4. Обчисліть добуток усіх цілих чисел, що задовольняють нерівність: -7 СРОЧНО!ДАЮ СТО БАЛОВ!

Ответы на вопрос

Отвечает Постоєв Діма.

Пошаговое объяснение:

1

-12 * 9 = -108

13 * (-10) = -130

-8 * (-9) = 72

-4 * (-4) = 16

-5 * (-5) * (-5) = -125

-800 : 20 = -40

72 : (-12) = -6

-305 : (-10) = 30,5

2

10(3х - 2) - 4(-5 + 2х) = 30х - 20 + 20 - 8х = 22х

-4(8х - 11) - 3(7 - х) = -32х + 44 - 21 + 3х = -29х + 23

3

х * 1,9 = -15,2

х = -15,2 : 1,9

х = -8

-256 : х = -8

х = -256 : (-8)

х = 32